Kas mēs esam?

Petexpert.lv kolektīva pamatā darbojas pieredzējuši veterinārārsti, kas mums dod iespēju, kā nozares ekspertiem konsultēt jebkuru klientu, sabalansējot nozares zināšanas ar labākajiem tirgū pieejamajiem produktiem.

Mūsu mērķis mazo dzīvnieku segmentā ir izglītots gala patērētājs, kurš zina, kāpēc ir iegādājies konkrēto preci, barību vai kopšanas līdzekli. Mēs darbojamies pēc principa – speciālists konsultē vispirms, tāpēc mūsu veterinārārstu komanda sazinās ar katru klientu, lai izrunātu iegādātās produkcijas lietošanu.

Kā rāda mūsu prakse, tad aptuveni 30% gadījumu klienti ir izvēlējušies ne pašu pareizāko risinājumu savam mīlulim, bet pēc sarunas ar mūsu ekspertu tiek pielāgots sūtījumus, kas ne vienmēr nozīmē, ka tas uzreiz ir dārgāk. Tāpat visas šīs lietas iespējams iegādāties mūsu aptiekās dažādās Latvijas pilsētās (Rīga, Liepāja, Daugavpils, Valmiera, Madona).

Lai laicīgi novērstu situācijas kad klienti meklē padomu, kā risināt dažādas situācijas, padziļinātai klientu izglītošanai - kas ir mūsu misijas pamatā, veidojam interneta podkāstu: petexpert.lv akadēmija, kur kopā ar veterinārārstiem un nozares profesionāļiem sniedzam padomus un risinājumus suņu un kaķu saimniekiem. To visu ir iespējams klausīties petexpert.lv Facebook lapā, Instagram kontā, Youtube kanālā un Spotify aplikācjā, meklējot: Petexpert akadēmija.

Vairāk par mums un mūsu produktiem uzzini šeit:
Lielākais Latvijas interneta veikalu 
preču meklētājs